Do programu Karta Bezpieczeństwa COVID-19 może dołączyć każda firma, organizacja czy osoba prowadząca działalność gospodarczą związaną z rynkiem nieruchomości. Przystąpienie do programu jest DOBROWOLNE i BEZPŁATNE.

Na czym polega udział w Karcie Bezpieczeństwa COVID19 dla rynku nieruchomości?

Aby przystąpić do Karty Bezpieczeństwa należy wypełnić formularz dostępny poniżej. Wypełnienie formularza to deklaracja, iż będziemy respektować i stosować zawarte w Karcie procedury.

Podmiot, który decyduje się przystąpić do projektu uzyskuje dostęp do gotowych już procedur  (dostępne na stronie https://kartabezpieczenstwacovid19.pl/procedury/). Procedury są wskazówkami zarówno dla właścicieli firm, pracowników jak i klientów. Zostały przygotowane w postaci plików pdf do pobrania, ale dostępne są również w formie tekstowej na stronie. Do procedur dołączone są również plakaty i elementy graficzne, które są ich uzupełnieniem. Wszystkie materiały można pobrać bezpłatnie i wykorzystywać w codziennej pracy.

Ważnym elementem Karty Bezpieczeństwa jest LOGOTYP, do wykorzystania w formie elektronicznej jak również jako naklejka na drzwi, witrynę biura, znaczek, przywieszka etc. Każda firma przystępująca do Karty ma prawo do wykorzystywania logotypy bez żadnych opłat.

Dołącz do Sygnatariuszy Karty Bezpieczeństwa COVID-19

Portal Pośredników Szybko.pl jest inicjatorem i promotorem Karty Bezpieczeństwa COVID19. Prowadzi akcję, wspólnie z organizacjami wspierającymi,  realizując swoją misję konsolidacji rynku nieruchomości i promocji zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Z tytułu udziału w Karcie Bezpieczeństwa Sygnatariusze nie ponoszą żadnych opłat, a Szybko.pl i Partnerzy wspierający nie uzyskują wynagrodzenia. Całość prowadzona jest jako projekt społeczny.

  • +48 600 242 245

  • +48 695 201 483

  • kartabezpieczenstwacovid19@szybko.pl